^Powrót
  • 1 ZEBRANIA
    Dyrekcja Szkoły Podstawowej zaprasza wszystkich rodziców klas 1 – 6 na zebrania rozpoczynające rok szkolny 2014/15 Klasy IV-VI 3.09.2014 ( środa) godz. 17 30; Klasy I-III 4.09.2014 (czwartek) godz. 17 30
  • 2 BEZPŁATNE PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW KLAS I
    Od września roku szkolnego 2014/15 wszyscy uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej zostaną zaopatrzeni w darmowy „Elementarz” przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Podręcznik jest własnością szkoły i będzie wypożyczony uczniom na czas nauki w klasie pierwszej. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo w czasie zebrań z wychowawcami.
  • 3 NOWY PLAC ZABAW
    6 grudnia 2013- to ważny dzień w życiu uczniów klas młodszych SP 28. Obfitował on w wiele niespodzianek i emocjonalnych przeżyć. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 9 rano. Najpierw, Dyrektor Szkoły- Grażyna Ewa Wach w obecności wielu gości i przedstawicieli uczniów klas I- III, oficjalnie otworzyła plac zabaw wybudowany w ramach programu RADOSNA SZKOŁA.
  • 4 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
    Dyrekcja Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym zaprasza Was na uroczyste otwarcie roku szkolnego 2014/2015,które odbędzie się dnia 1.09.2014r. na sali gimnastycznej według ustalonego harmonogramu: klasy I godz. 8.30; klasy II-III godz. 9.30; klasy IV-VI godz. 10.30
  • 5 STYPENDIA SZKOLNE
    Szkoła Podstawowa nr28 w Gliwicach pragnie poinformować, że od dnia 01.08.2014r Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach przejmuje prowadzenie zadania własnego gminy wynikającego z ustawy o systemie oświaty dotyczącego pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego oraz zasiłku szkolnego dla uczniów.

Grafika

GALERIA FOTO

LICZNIK GOŚCI

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Etap szkolny

XI MIEJSKIEGO KONKURSU DLA UCZNIÓW KLAS VI

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA GLIWICE

Mała Olimpiada Matematyczna”

Konkurs odbędzie się w SP 28 w Gliwicach

17 marca (poniedziałek) na pierwszej godzinie lekcyjnej w salach nr 13, 15 i 16.

Zgłoszeni do konkursu uczniowie proszeni są o przyjście do wyznaczonych sal o godzinie 7:40. Obowiązuje strój galowy.

Każdy uczeń przynosi na konkurs:

1.  Przybory do pisania oraz przybory geometryczne
  2. 4 kartki w kratkę formatu A4.

Do II etapu zostanie zakwalifikowanych 4 uczniów
 z najwyższą ilością uzyskanych punktów.

Szkolna Komisja Konkursowa

Copyright © 2013. SYLWIA&MARIOLA Rights Reserved.

Facebook youtube