^Powrót
  • 1 KONKURS NA WIERSZ O SZKOLE
    NAUCZYCIELKI PO WNIKLIWYM ZAPOZNANIU SIĘ Z KONKURSOWYMI WIERSZAMI PRZYZNAŁY I MIEJSCE ANTONIEMU ROSKOSZOWI Z KLASY VI A ZA UTWÓR „MOJA SZKOŁA”. II MIEJSCE ZAJĘŁA ALEKSANDRA ZAPART Z KLASY VI C ZA WIERSZ „ MOJA SZKOŁA JEST WSPANIAŁA”. UROCZYSTEGO PODSUMOWANIA KONKURSU PLANUJEMY DOKONAĆ PODCZAS OBCHODÓW 50-LECIA NASZEJ PLACÓWKI,
  • 2 Szanowni rodzice!!!!
    W okresie wakacyjnym, ze względu na urlopy pracowników, sekretariat będzie dostępny dla Państwa od 7.07.2014 do 22.08.2014 w godzinach od 9.00 do 13.00
  • 3 NOWY PLAC ZABAW
    6 grudnia 2013- to ważny dzień w życiu uczniów klas młodszych SP 28. Obfitował on w wiele niespodzianek i emocjonalnych przeżyć. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 9 rano. Najpierw, Dyrektor Szkoły- Grażyna Ewa Wach w obecności wielu gości i przedstawicieli uczniów klas I- III, oficjalnie otworzyła plac zabaw wybudowany w ramach programu RADOSNA SZKOŁA.
  • 4 Życzenia wakacyjne!!!
    Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 w Gliwicach dziękuje w wszystkim RODZICOM za ogromne wsparcie w codziennej pracy, za życzliwość, okazaną pomoc i dobre słowa. Życzę Państwu udanego wypoczynku a dla Waszych dzieci bezpiecznych wakacji.
  • 5 STYPENDIA SZKOLNE
    Szkoła Podstawowa nr28 w Gliwicach pragnie poinformować, że od dnia 01.08.2014r Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach przejmuje prowadzenie zadania własnego gminy wynikającego z ustawy o systemie oświaty dotyczącego pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego oraz zasiłku szkolnego dla uczniów.

Grafika

GALERIA FOTO

LICZNIK GOŚCI

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Etap szkolny

XI MIEJSKIEGO KONKURSU DLA UCZNIÓW KLAS VI

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA GLIWICE

Mała Olimpiada Matematyczna”

Konkurs odbędzie się w SP 28 w Gliwicach

17 marca (poniedziałek) na pierwszej godzinie lekcyjnej w salach nr 13, 15 i 16.

Zgłoszeni do konkursu uczniowie proszeni są o przyjście do wyznaczonych sal o godzinie 7:40. Obowiązuje strój galowy.

Każdy uczeń przynosi na konkurs:

1.  Przybory do pisania oraz przybory geometryczne
  2. 4 kartki w kratkę formatu A4.

Do II etapu zostanie zakwalifikowanych 4 uczniów
 z najwyższą ilością uzyskanych punktów.

Szkolna Komisja Konkursowa

Copyright © 2013. SYLWIA&MARIOLA Rights Reserved.

Facebook youtube