^Powrót
 • 1 KONKURS NA WIERSZ O SZKOLE
  NAUCZYCIELKI PO WNIKLIWYM ZAPOZNANIU SIĘ Z KONKURSOWYMI WIERSZAMI PRZYZNAŁY I MIEJSCE ANTONIEMU ROSKOSZOWI Z KLASY VI A ZA UTWÓR „MOJA SZKOŁA”. II MIEJSCE ZAJĘŁA ALEKSANDRA ZAPART Z KLASY VI C ZA WIERSZ „ MOJA SZKOŁA JEST WSPANIAŁA”. UROCZYSTEGO PODSUMOWANIA KONKURSU PLANUJEMY DOKONAĆ PODCZAS OBCHODÓW 50-LECIA NASZEJ PLACÓWKI,
 • 2 Szanowni rodzice!!!!
  W okresie wakacyjnym, ze względu na urlopy pracowników, sekretariat będzie dostępny dla Państwa od 7.07.2014 do 22.08.2014 w godzinach od 9.00 do 13.00
 • 3 NOWY PLAC ZABAW
  6 grudnia 2013- to ważny dzień w życiu uczniów klas młodszych SP 28. Obfitował on w wiele niespodzianek i emocjonalnych przeżyć. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 9 rano. Najpierw, Dyrektor Szkoły- Grażyna Ewa Wach w obecności wielu gości i przedstawicieli uczniów klas I- III, oficjalnie otworzyła plac zabaw wybudowany w ramach programu RADOSNA SZKOŁA.
 • 4 Życzenia wakacyjne!!!
  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 w Gliwicach dziękuje w wszystkim RODZICOM za ogromne wsparcie w codziennej pracy, za życzliwość, okazaną pomoc i dobre słowa. Życzę Państwu udanego wypoczynku a dla Waszych dzieci bezpiecznych wakacji.
 • 5 STYPENDIA SZKOLNE
  Szkoła Podstawowa nr28 w Gliwicach pragnie poinformować, że od dnia 01.08.2014r Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach przejmuje prowadzenie zadania własnego gminy wynikającego z ustawy o systemie oświaty dotyczącego pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego oraz zasiłku szkolnego dla uczniów.
baner

youtube

Grafika

200.jpg

GALERIA FOTO

LICZNIK GOŚCI

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.


Etap szkolny

XI MIEJSKIEGO KONKURSU DLA UCZNIÓW KLAS VI

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA GLIWICE

Mała Olimpiada Matematyczna”

 

Konkurs odbędzie się w SP 28 w Gliwicach

17 marca (poniedziałek) na pierwszej godzinie lekcyjnej w salach nr 13, 15 i 16.

Zgłoszeni do konkursu uczniowie proszeni są o przyjście do wyznaczonych sal o godzinie 7:40. Obowiązuje strój galowy.

Każdy uczeń przynosi na konkurs:

 1.  Przybory do pisania oraz przybory geometryczne
 2. 4 kartki w kratkę formatu A4.

Do II etapu zostanie zakwalifikowanych 4 uczniów
 z najwyższą ilością uzyskanych punktów.

 

Szkolna Komisja Konkursowa

Copyright © 2013. SYLWIA&MARIOLA Rights Reserved.


Facebook youtube